HEMEN KAYIT OLUN
İşletme adı ya da telefon numarası ile arayın

Foursquare ile kampanyalarınızı milyonlarca kişiye ulaştırın!

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Kampanyalarınızı milyonlarca Foursquare kullanıcısına ulaştırın!
Hem marka bilinirliliğiniz artsın, hem gelirleriniz...

Her işletmenin sürekli daha çok kişiye ulaşmaya ihtiyacı vardır. Ne kadar çok kişiye ulaşırsanız, müşteri sayınız da o kadar artar, bu da gelirlerinizi arttırmanıza yardımcı olur. Bu nedenle her işletme bir çok farklı kanal kullanılır. Şimdi size kullanabileceğiniz etkili bir kanaldan bahsetmek istiyoruz.

Bildiğiniz gibi Fırsat Bu Fırsat sitemiz üzerinden oluşturduğunuz kampanyalarınızı milyonlarca kullanıcımıza ulaştırıyorsunuz. Şimdi yapmış olduğunuz bu kampanyaları sadece kendi kullanıcılarımızla paylaşmakla kalmıyoruz, aynı zamanda milyonlarca Foursquare kullanıcısı ile de paylaşıyoruz. Fırsat Bu Fırsat ile kampanya oluşturduğunuzda, aynı kampanyalarınız anında Foursquare sayfalarınızda da yayınlanıyor. Böylece işletmeniz milyonlarca Foursquare kullanıcısı tarafından da görünür hale geliyor. Bunun yanında Foursquare kullanıcıları bu kampanyaları anında Foursquare üzerinden de satın alabiliyorlar. Bu da bilinirliliğinizin yanında gelirlerinizi de arttırmanızı sağlıyor.

Siz de kampanya oluşturmak ve milyonlarca kişiye ulaşmak için bize 0 850 333 0 323 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilir ya da fırsat talebinizi göndermek için buraya tıklayabilirsiniz.