HEMEN KAYIT OLUN
İşletme adı ya da telefon numarası ile arayın

Restoran Sitesi ile 7/24 Açık Bir Şubeniz Olsun

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Günümüzde iş hacmini büyütmek isteyen çoğu restoran sahibinin öncelikli planları arasında bir internet sitesi açmak bulunuyor. Sunduğu hizmetlerin kalitesini aynı ölçüde online dünyaya tanıtmak amacını taşıyan restoran yetkilileri, işletmeleri ile ilgili resim, menü, adres ve benzeri bilgilere web ve mobil uyumlu internet sitelerinde yer veriyorlar.

Restoran sitesi sahibi olmanın işletmelere kazandırdıkları arasından başlıcalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

En Düşük Maliyetle Reklam

İnternet birçok reklam kanalına göre çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Hiçbir reklam çalışması yapmadan, sadece bir internet sitesi açıp, bilgilerinizi eklediğinizde bile internette ilgili aramaları yapan potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz. Bu şekilde bir internet sitesi minimum maliyetle sizi en doğru müşteri kitlesine ulaştırarak, müşteri sayınızın ve gelirinizin artmasını sağlar.

Ulaşılabilir Olmak

Sizi bir şekilde internetteki bir yazıdan ya da arkadaşından duyan bir kişi o an sizinle ilgili detaylı bilgi almak istediğinde web siteniz aracılığıyla adres bilginize, yol tarifine ve diğer merak ettiği ayrıntılara en doğru şekilde ulaşabilir.

7/24 Açık Oluşu

Bir websitesi günün her saati ve haftanın her günü açıktır. Bu nedenle mevcut ve potansiyel müşterileriniz bilgi almak için ne zaman müsait olurlarsa sizi ziyaret edebilirler. Bu şekilde çalışma saatleri kavramını ortadan kaldırmış olursunuz :)

Online Rezervasyon ve Sipariş İmkanı

Kendileri için önemli bir günde masa rezerv ettirmek ya da evine, ofisine yemek siparişi vermek isteyen müşterilere internet siteniz ile bu imkanı vererek gelirinizi ve müşteri sayınızı arttırabilirsiniz. Eğer hala bir web siteniz yoksa bu fırsatı sunan benzer ya da yakınınızdaki diğer restoranlarla rekabetiniz önemli ölçüde zor olacaktır.

Sıfır Komisyon Avantajı

Size ait olan bir web sitesinin elbette en önemli olanaklarından biri de aracı bir site kullanmadığınız için size gelen her sipariş ya da rezervasyon başına ücret ödemeden, sıfır komisyon ile çalışmaktır.

Müşteri Bilgisi Toplama

Günümüzde bir internet sitesi restoranlar için kesinlikle sadece işletmelerinin dijital ortamdaki bir tanıtım aracı değildir. Siteniz aracılığıyla online rezervasyon, sipariş ve iletişim formlarından toplayacağınız iletişim bilgileri listesi ile sonrasında müşterilerinizle tekrar iletişime geçebilir, duyuru ve kampanyalarınızdan toplu sms ve mail gönderimi ile haberdar ederek işletmenize gelen devamlı müşteri sayınızı arttırabilirsiniz.

Siz de bir sonraki şubenizi internette açın, her yerden ulaşılabilen web ve mobil uyumlu restoran siteniz ile müşteri sayınızı arttırın!