HEMEN KAYIT OLUN
İşletme adı ya da telefon numarası ile arayın

Kendi Sitenizden Yemek Siparişi Almanın Faydaları

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Eğer daha önce yapmadıysanız, şimdi kendi restoran sitenizden yemek siparişi almanın tam zamanı. McDonald's ve Domino's gibi büyük markalar bunu yıllardır yapıyorlar.

İnternet sitelerinden yemek siparişi almanın getirilerinden sadece büyük işletmeler faydalanmıyor. Günümüzde restoran siteniz aracılığıyla müşterilerinize paket servis hizmeti sunmanız her zamankinden daha kolay hale geldi.

Restoran Siteniz Aracılığıyla Yemek Siparişi Almanın Faydaları

Müşterileriniz ve Sizin için Kolaylık

Kendi sitenize ekleyeceğiniz online yemek siparişi altyapısı ile hem kendiniz hem de müşterileriniz için daha kolay ve hızlı sipariş imkanı sağlayabilirsiniz.

Yemek siparişi almak için sürekli telefonlara bakmak zorunda kalmadığınızı hiç hayal ettiniz mi? Peki bu şekilde kazanacağınız zamanı düşündünüz mü?

Online yemek siparişi sistemi ile sizler sürekli telefonlara cevap vermek zorunda kalmazken, müşterileriniz ise ihtiyaç duydukları tüm bilgilere ve sipariş imkanına daha hızlı ulaşabiliyor olacaklar. Bu, siz ve müşterileriniz için tam bir kazan-kazan modelidir.

İletişim Hatalarında Azalma

Telefon ile sipariş alınırken herhangi bir sebepten dolayı iletişim hataları yaşanabilir. Müşteri adresi yanlış not edilebilir ya da müşterinin istediğinden farklı bir menü anlaşılabilir. Online yemek siparişi yönteminde ise adres ve menü bilgisini müşteri girdiği için restoranın bu tarz hatalarda herhangi bir sorumluluğu yoktur ve zaten bu yöntemde benzer hatalar çok daha az yaşanmaktadır.

Online Yemek Siparişi Almanın Faydaları

Daha Fazla Sipariş Hacmi

Araştırmalar online olarak alınan yemek siparişlerinde, telefon ile alınanlara göre %30 daha fazla satış yapıldığını göstermektedir. Bunun sebebi müşterilerin internet sitelerinde tüm menüleri iştah açıcı fotoğrafları ile birlikte görebilmelerine ve daha rahat bir şekilde sipariş verebilme imkanları olmasına bağlanmaktadır.

Sıfır Komisyon Avantajı

Aldıkları her sipariş başına aracı sitelere belli bir komisyon ücreti ödemek zorunda olan restoran sahipleri bu durumun oluşturduğu sıkıntıyı çok daha iyi bilirler. Kendi sitenizden alacağınız yemek siparişleri üzerinden hiç kimsenin bir komisyon bedeli talep etme hakkı bulunmamaktadır. Dolayısıyla bu şekilde her ay sipariş hacminiz doğrultusunda önemli miktardaki paradan tasarruf etmiş olacaksınız. Ayrıntılı bilgi için komisyonsuz yemek siparişi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sitenizden Yemek Siparişi Nasıl Alabilirsiniz?

İnternet sitenizden online yemek siparişi alabilmeniz için öncelikle menü ve fiyat bilgileriniz restoran sitenize eklenmelidir. Ardından tüm alışveriş sitelerinde görmeye alışkın olduğunuz sepet altyapısının sitenize entegre edilmesi gerekir.

Kendi müşterilerinizden sipariş almak için farklı servislere ödemek zorunda kaldığınız komisyon ücretleri tutarında tasarruf etmenizi sağlayacak bu hizmetten Restoran Paneli altyapısı ile faydalanabilir, hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan web sitenizden online yemek siparişi almaya başlayabilirsiniz.